+370 686 08203
Susisiekite su mumis

UAB „Rudmarma“ Privatumo politika

Bendrosios Privatumo politikos nuostatos

Šioje Privatumo politikoje pateikiamos taisyklės, kurių laikantis UAB „Rudmarma“ įsipareigoja atlikti pateiktų klientų asmeninių duomenų kaupimą ir administravimą. Klientai, pateikdami UAB „Rudmarma“ savo asmeninius duomenis, nurodydami juos kontaktinėje formoje ar bet kokiu kitu būdu, sutinka, kad duomenys bus kaupiami ir tvarkomi pagal šias taisykles.
Taip pat Privatumo politikoje pateikiamos galimos paslaugų teikimo ir kliento asmeninių duomenų saugojimo išimtys.

Asmeninių duomenų kaupimas

UAB „Rudmarma“ įsipareigoja, kad kaups tik tuos asmeninius kliento duomenis, kurie reikalingi paslaugoms teikti ar prekėms parduoti. Taip pat įsipareigoja jų nenaudoti kitais, su šiomis funkcijomis nesusijusiais tikslais.

Asmeninių duomenų administravimas

UAB „Rudmarma“ įsipareigoja asmeninių kliento duomenų administravimą patikėti tik tiesiogiai paslaugų teikimu ar prekių pardavimu susijusiems darbuotojams ir juos naudoti tik:

UAB „Rudmarma“ įsipareigoja kliento asmeninių duomenų administravimą vykdyti laikantis privatumą ir konfidencialumą reglamentuojančių įstatymų (LR Civilinio kodekso nuostatų ir duomenų apsaugos įstatymų). Taip pat jokiu būdu neatskleisti turimų kliento asmeninių duomenų trečiosioms šalims.

Privatumo politikos išimtys

UAB „Rudmarma“ nurodo, kad kai kurios šios Privatumo politikos taisyklės gali būti pažeidžiamos išimties tvarka ir pasilieka teisę atskleisti turimus asmeninius kliento duomenis trečiosioms šalims, tačiau tik tuo atveju, kai UAB „Rudmarma“ taip elgtis yra įpareigota įstatymų.
Taip pat UAB „Rudmarma“ pasilieka teisę visiškai nutraukti ar laikinai sustabdyti paslaugų teikimo / prekių pardavimo procesą tiems klientams, kurie atsisako vykdyti sutartus ir raštiškai sutartyje numatytus įsipareigojimus.

Akmens šalis puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.