+370 686 08203
Susisiekite su mumis

Akmens plokštės

Kodėl verta rinktis natūralų akmenį?

Natūralų akmenį renkasi žmonės, kurie vertina natūralumą, išskirtinį dizainą, patikimumą ir kokybę. Akmens spalvos ir raštai yra sukurti gamtos ir patikrinti laiko. Natūralus akmuo interjere ir eksterjere plačiai naudojamas visame pasaulyje. Tai išskirtinis ir ilgaamžis pasirinkimas, suteiksiantis patikimumo ir unikalumo jūsų individualiam projektui.

 

Kaip išsirinkti akmens plokštę?

Geriausias būdas išsirinkti plokštę yra apžiūrėti ją gyvai. Net jei esate išsamiai susipažinęs su akmens rūšimis ir jų raštais, realybėje plokštė visada skiriasi nuo jos nuotraukos internete. Tik apžiūrėję akmens plokštę gyvai ir palietę jos paviršių, galėsite įsitikinti, kuri plokštė tinkamiausia jūsų projektui.

 

Iš ko galite rinktis?

Mūsų ekspozicijoje rasite apie 100 akmens plokščių rūšių, iš kurių gamybą galime pradėti jau šiandien. Marmuro, granito, onikso ir travertino plokštės – visa tai galite apžiūrėti gyvai. Jei norėsite kažko išskirtinio, galime pristatyti bet kurią jūsų norimą akmens plokštę iš viso pasaulio.

 

Ir visgi kurią plokštę pasirinkti?

Atsakyti į šį klausimą vienareikšmiškai nėra legva. Tai lemia naudojimo vieta, naudojimo intensyvumas, estetiniai ir praktiškumo aspektai. Pavyzdžiui, virtuvės stalviršiui dėl savo savybių tinkamesnis granitas, o šviestuvams tinkamesnis peršviečiamas oniksas.

 

Jau daugiau nei 20 metų padedame priimti tinkamą užtikrintą sprendimą. Gaukite atsakymą į savo klausimą dabar – susiekite dėl nemokamos konsultacijos.

 

 

RINKITĖS „AKMENS ŠALIS“ AKMENS PLOKŠTES: