+370 686 08203
Susisiekite su mumis

Akmeniniai laiptai

Akmens laiptų gamyba, apdirbimas. Drąsiai skambinkite, konsultuojame, aprodome turimus akmenis gyvai, prisitaikome prie Jūsų norų: +370 686 08203

 

Lauko laiptai

Dažniausiai gaminami: granito laiptai.

Vidaus laiptai

Dažniausiai gaminami: marmuro laiptai ir granito laiptai.

Akmens laiptų pakopos

Dažniausiai gaminamos:

  • Lauko laiptų pakopos iš granito.
  • Vidaus laiptų pakopos iš granito ir marmuro.

 

Kaip išsirinkti akmeninius laiptus?

Galite rinktis iš visų akmens plokščių, rečiau naudojamas travertinas ir oniksas. Jei laiptai bus montuojami lauke, rinkitės iš granito plokščių.

 

Akmens laiptų montavimas

Dažniausiai montuojama ant metalinio karkaso ar betono monolito. Laiptų pakopų montavimą rekomenduojame palikti profesionalams. Nepriekaištingam montavimui reikalingi specialūs įrankiai, medžiagos ir žinios.

 

Ką įvertinti prieš gaminant?

Prieš gaminant būtinai apžiūrėkite akmens plokštę dienos šviesoje gyvai. Tai galite padaryti atvykę pas mus – susitarus iš anksto.

 

Jeigu ieškote išskirtinio sprendimo namų interjerui ir eksterjerui, mes Jums siūlome akmeninius laiptus. Akmeniniai laiptai gali būti montuojami ir viduje, ir lauke. Laiptams gaminti mes naudojame granitą bei marmurą, priklausomai nuo to, kur jie bus. Vienas didžiausių akmeninių laiptų privalumų – ilgaamžiškumas. Jie taip pat suteikia pridėtinės vertės Jūsų būstui, kadangi jie ilgaamžiai atsparūs nusidevėjimui jų nereikia greitu metu keisti, todėl tai puiki investicija. Mes Jums siūlome akmeninius laiptus, kadangi ši gamtinė medžiaga yra patvari, ilgaamžė ir visada išlaiko savo pirminį grožį.

 

Kokybiški akmeniniai laiptai namams

Mes Jums norime pateikti privalumus, kodėl rekomenduojame savo gamybos akmeninius laiptus:

  • Kokybiškas produktas. Gaminame akmeninius laiptus tik iš kokybiško akmens bei kitų medžiagų. Visi, mūsų komandoje, su akmeniu dirbantys žmonės yra profesionalai, todėl visada produktas yra išbaigtas iki galo. Visos gamybos metu ir vėliau, galime konsultuoti iškylančiais klausimais, kaip montuoti ar prižiūrėti akmeninius laiptus.
  • Pasirinkimo įvairovė. Didelis laiptų pavyzdžių pasirinkimas suteikia galimybę išsirinkti būtent Jūsų namams derantį variantą, kuris puikiai tiks prie Jūsų namų interjero. Unikalūs sprendimai paverčia namus unikalia erdve.
  • Kainos ir kokybės santykis. Mes siūlome produktus, kurie pagaminti naudojant aukščiausios klasės medžiagas, tačiau taip pat yra prieinami savo kaina.
    Akmeniniai laiptai Jūsų namuose – tai puikus pasirinkimas, jeigu norite išskirtinio vaizdo, kuris dvelktų prabanga ir estetika. Mes sekame naujausių technologijų ir dizaino tendencijas, kad galėtume pasiūlyti modernias ir estetiškas akmens laiptų versijas.

 

Kilo klausimų – susisiekite.

Akmeniniai laiptai
Akmeniniai laiptai Akmeniniai laiptai Akmeniniai laiptai Akmeniniai laiptai Akmeniniai laiptai Akmeniniai laiptai Akmeniniai laiptai Akmeniniai laiptai
Akmens šalis puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.