+370 686 08203
Susisiekite su mumis

Akmens stalviršiai

Akmenis galite apžiūrėti gyvai prieš užsakant. Susisiekite: +370 686 08203 arba +370 686 08233

Gaminame stalviršius įvairiems kambariams, patalpoms, paskirtims. Priimame ir itin didelius projektus, nuo Bažnyčių altorių iki Jūsų namų.

Turime ir natūralaus akmens, ir akmens masės.

Gaminami:

 • virtuviniai stalviršiai,
 • vonios stalviršiai,
 • lauko baldų stalviršiai,
 • kiti stalviršiai.

Akmens masės stalviršiai

Turime ir natūralaus akmens, ir akmens masės plokščių.

Kuo skiriasi akmens stalviršiai nuo akmens masės stalviršių?

 1. Medžiagos kilmė:
  • Akmens masės stalviršiai dažniausiai yra pagaminti iš natūralaus akmens miltelių (pvz., kvarco), kurie sumaišomi su polimeriniais rišikliais ir kitiems komponentais, kad būtų sukurta tvirta, vienoda ir tvarkinga medžiaga.
  • Akmeniniai stalviršiai dažniausiai yra natūralaus akmens gabalai, pavyzdžiui, granitas, marmuras arba travertino. Jie yra iškapti iš gamtos ir po to apdorojami, kad tiktų įvairiems projektams.
 2. Vizualinės savybės:
  • Akmens masės stalviršiai turi labiau nuoseklią ir vienodą išvaizdą be natūralių akmens netobulumų.
  • Akmeniniai stalviršiai gali turėti natūralių spalvų svyravimų, modelių ir netobulumų, kurie suteikia jiems unikalumą.

Grynas natūralus akmuo, kurį siūlome: marmuras, granitas, travertinas, oniksas.

Akmens masės: Quarella, Caesarstone, Avant, Laminam, Technistone, Silestone.

 

Darbų galerija pateikiama žemiau.

 

Gaminame iš:

Marmuro akmensGranito akmens, Travertino akmens, Onikso akmensSilestone akmens, Technistone akmens, Avant akmens, Ceasarstone akmens, Kvarcito akmens. Ypatingai aukštos kokybės projektams galime pasiūlyti ir Egzotinius akmenis.

 

Virtuviniai akmens  stalviršiai

Gaminame: virtuvės baldų stalviršius, virtuvinius stalviršius su sienute, baro stalviršius, virtuvės salos stalviršius.

Gaminame iš šių akmenų: Granito akmens, Silestone akmens, Technistone akmens, Avant akmens, Ceasarstone akmens, Kvarcito akmens.

Vonios akmens stalviršiai

Gaminame: Marmuro vonios stalviršius, Travertino stalviršius, Silestone stalviršius, Technistone stalviršius, Avant stalviršius, Ceasarstone stalviršius, Kvarcito stalviršius.

Lauko baldų akmens stalviršiai

Gaminame: Kvarcito lauko baldų stalviršiai, Granito stalviršiai.

Kiti akmens stalviršiai

Esant poreikiui, galime gaminti ir kitokius stalviršių projektus. Išsakykite savo poreikį, o mes pasiūlysime Jums tinkamą akmenį norimiems darbams bei akmens apdirbimo būdą.

 

Kaip išsirinkti akmens stalviršį?

Virtuvei rinkitės iš granito plokščių ir kitų, išvardintų viršuje; kiti stalviršiai gali būti iš viso akmens asortimento.

Kuo akmens stalviršiai skiriasi nuo kitų?

Lyginant su kitomis stalviršių rūšimis (laminatas, akmens masė, koreanas), akmens stalviršiai išsiskiria tuo, kad gaminami naudojant natūralų akmenį. Tai užtikrina, kad kito tokio stalviršio pasaulyje nėra. Be to, natūralaus akmens stalviršiai itin ilgaamžiai, atsparūs karščiui ir smulkiems pažeidimams.

Montavimas

Didelių stalviršių montavimą rekomenduojame palikti profesionalams. Nepriekaištingam montavimui reikalingi specialūs įrankiai, medžiagos ir žinios. Mažesnių stalviršių montavimas galite atlikti ir namų sąlygomis savarankiškai.

Ką įvertinti prieš gaminant?

Įvertinkite, kaip intensyviai bus naudojamas paviršius ir kur stalviršis bus montuojamas: virtuvėje, vonioje ar svetainėje. Prieš gaminant būtinai apžiūrėkite akmens plokštę dienos šviesoje gyvai.

 

Kilo klausimų – susisiekite.

Akmens stalviršiai
Akmens stalviršiai Akmens stalviršiai Akmens stalviršiai Akmens stalviršiai Akmens stalviršiai Akmens stalviršiai Akmens stalviršiai Akmens stalviršiai Akmens stalviršiai Akmens stalviršiai Akmens stalviršiai Akmens stalviršiai
Akmens šalis puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.