+370 686 08203
Susisiekite su mumis

Akmens grindys

Gaminame, apdirbame akmenines grindis. Konsultacija: +370 686 08203

Vidaus grindys

Dažniausiai gaminamos iš: granito, marmuro, travertino, onikso, mozaikinės.

Kitos vidaus grindų dangos

  • dušo padėklai,
  • baseinų apdaila,
  • grindų apvadai.

 

Kaip išsirinkti?

Lauke rekomenduojame rinktis granito grindis, o patalpose galima rinktis iš visų akmens plokščių. Prabangos įspūdžiui sukurti galite rinktis net ir peršviečiamą oniksą. Natūralaus akmens grindis galima montuoti tiek drėgnose, tiek sausose patalpose.

 

Montavimas

Standartinių dydžių plyteles gali montuoti ir labiau patyrę plytelių klijuotojai. Jei savo projekte naudosite didesnes akmens plokštes, taip paliekant daugiau natūralaus vaizdo, rekomenduojame rinktis mūsų patyrusius akmens meistrus.

 

Ką įvertinti prieš gaminant?

Prieš gaminant būtinai apžiūrėkite akmens plokštę dienos šviesoje gyvai. Tai galite padaryti atvykę pas mus, susitarus iš anksto.

 

Kilo klausimų – susisiekite.

Akmens grindys
Akmens grindys Akmens grindys Akmens grindys Akmens grindys Akmens grindys Akmens grindys Akmens grindys Akmens grindys Akmens grindys Akmens grindys Akmens grindys Akmens grindys Akmens grindys Akmens grindys Akmens grindys Akmens grindys Akmens grindys Akmens grindys Akmens grindys
Akmens šalis puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.