+370 686 08203
Susisiekite su mumis

Laminam

„Laminam“- tai 1220 laipsnių temperatūroje sukepinto natūralių medžiagų, ypač kvarco, skalūnų molio, granito uolienų ir keraminių pigmentų kompozicija. Tai labai patvari medžiaga, kuri, be kitų, naudojama patalpų vidaus apdailai labai plačiai. Jie gali būti naudojami kaip grindų, sienų ir baldų apdaila. Labai dažnai virtuvės ir vonios kambario stalviršiai ir palangės yra gaminami iš „Laminam“ plokščių.

  • Sukepintos kvarco plokštės yra atsparios organiniams ir neorganiniams tirpikliams, dezinfekavimo priemonėms ir plovikliams.
  • „Laminam“ kvarcas puikiai tinka kontaktuoti su maistu, nes, veikiant vandeniui, jie neišskiria jokių medžiagų.
  • Jie taip pat neleidžia formuotis pelėsiui, bakterijoms ir grybeliams.
  • Be to, plokštės yra labai atsparios įbrėžimams, giliam dilimui ir UV spinduliams.
  • Plokščių savybės nesikeičia net po intensyvaus naudojimo ir dažno valymo.

Dėl aukščiau išvardytų savybių virtuvės stalviršiams, pagamintiems iš labiausiai pažeidžiamų „Laminam“ plokščių, taikoma 25 metų gamintojo garantija. Iš „Laminam“ sukepinto kvarco pagamintų stalviršių valymui. Vienintelis produktas, galintis sugadinti plokšteles, yra vandenilio fluorido rūgštis.

Laminam
Užsisakyti

Laminam gaminiai

Akmens šalis puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.