+370 686 08203
Susisiekite su mumis

Virtuviniai stalviršiai

Akmens stalviršiai virtuvei

Gaminame:

  • Virtuvės baldų stalviršius
  • Virtuvinius stalviršius su sienute
  • Baro stalviršius
  • Virtuvės salos stalviršius

 

Konsultacija ir akmenų apžiūra gyvai:

+370 686 08233

info@akmenssalis.lt

 

Naudojamas akmuo:

Granito virtuviniai stalviršiai

Silestone virtuviniai stalviršiai

Technistone quartz virtuviniai stalviršiai

Avant quartz virtuviniai stalviršiai

Ceasarstone quartz virtuviniai stalviršiai

Karcito virtuviniai stalviršiai

 

Virtuviniai stalviršiai iš akmens

 

Virtuvinio stalviršio pasirinkimas – vienas sunkiausių sprendimų įsirenginėjant virtuvę, kadangi nuo jo pasirinkimo priklauso nuotaika virtuvėje: ar maisto gaminimas teikia malonumą, ar prievolę. Pasirenkant stalviršio medžiagą, dažniausiai siekiama ne tik grožio, bet ir praktiškumo, todėl rekomenduojame stalviršius, kurie yra atsparūs įbrėžimams. Jų dėka, laikas virtuvėje bus produktyvus ir neprailgstantis.

 

Mes Jums siūlome akmeninius virtuvinius stalviršius, kurie pasižymi išskirtinėmis savybėmis ir yra pritaikyti būtent Jūsų poreikiams, aplinkai, Jūsų norui turėti kažką išskirtinio, o ne masinės gamybos produktą. Išskiriame šiuos prioritetus, kodėl verta rinktis mūsų gaminius:

 

  • Aukščiausia kokybė. Užsisakydami akmeninius stalviršius iš mūsų, Jūs gausite produktą, pagamintą iš kokybiškų Indijos, Italijos, Brazilijos granitų tiekėjų; medžiagų, pagamintų profesionalų rankomis, dirbančių šioje srityje ne vieną dešimtmetį.
  • Apmokėjimas. Nereikia pirkti visos plokštės, mokate tik už konkretų gaminį; jokio papildomo apmokėjimo už visą akmens plokštę.
  • Individualus pasirinkimas. Unikalų ir viziją atitinkantį variantą Jums padės išsirinkti profesionalai, kurie pasiūlys didelį medžiagų asortimentą. Jūs galėsite pasirinkti norimą akmenį, tekstūrą spalvas bei kitus kriterijus, dėl ko Jūsų stalviršis bus unikalus ir pritaikytas būtent pagal Jūsų virtuvės dizainą.
  • Profesionalus montavimas. Užsakę akmeninį stalviršį pas mus, gausite ne tik kokybišką produktą, bet taip pat profesionaliai jį sumontuosime bei atsakysime į visus Jūsų klausimus. Tai ypač svarbu, jeigu norite unikalaus varianto.
  • Tvarus ir ilgaamžis pasirinkimas. Aukštos kokybės medžiagomis pagaminti akmeniniai virtuviniai stalviršiai yra puiki investicija, kadangi yra ilgai naudojami ir lengvai prižiūrimi. Jo nereikės greitai keisti, todėl ilgai galėsite džiaugtis produktu, kuris gali net kelti būsto vertę jį parduodant.

Jeigu ieškote unikalaus, praktiško bei ilgalaikio sprendimo virtuvėje, mes rekomenduojame akmeninius stalviršius, kurie gali būti pritaikyti būtent pagal Jūsų virtuvės išplanavimą bei dizainą. Virtuviniai stalviršiai iš akmens – puikus pasirinkimas estetiką mėgstantiems žmonėms.

 

Plačiau:

Akmens stalviršiai

Akmens šalis puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.