+370 686 08203
Susisiekite su mumis

Gaminiai

“Akmens šalis” gamina natūralaus akmens gaminius. Didžioji dalis gaminių yra projektuojama individualiai, todėl pasiekiamas maksimalus estetikos ir praktiškumo spredimas, panaudojant gamtos sukurtas medžiagas.

 

Kaip vyksta gamybos procesas?

Akmens šalis užtikrina, kad gamybos metu Jūs gaunate visapusę pagalbą ir aptarnavimą nuo jūsų poreikių išsiaiškinimo iki gaminių sumontavimo.

 

Gamybos procesas apima šiuos etapus:

 

  • Poreikių išsiaiškinimas;
  • Akmens plokštės pasirinkimas;
  • Gaminių projektavimas;
  • Matavimas vietoje;
  • Gamyba (pjovimas, šlifavimas, poliravimas, detalių gamyba);
  • Montavimas vietoje.

 

Rinkitės pageidaujamą gaminį iš žemiau pateikto sąrašo. Jeigu norite individualaus sprendimo, susiekite.

Akmens stalviršiai

Akmens stalviršiai

Virtuvei rinkitės iš granito plokščių, kiti stalviršiai gali būti iš viso akmens asortimento.
Plačiau
Akmens židinių apdaila

Akmens židinių apdaila

Rinkitės iš klasikinių rankų darbo židinių arba susikurkite individualų sprendimą.
Plačiau
Akmens laiptai

Akmens laiptai

Lauko laiptams rekomenduojame granitą, vidaus laiptams tinkamos visos akmens plokštės.
Plačiau
Akmens palangės

Akmens palangės

Praktiškas ir stilingas pasirinkimas jūsų namų interjerui ir eksterjerui.
Plačiau
Akmens grindys

Akmens grindys

Lauke rekomenduojame rinktis granito grindis, o patalpose galima rinktis iš visų akmens plokščių.
Plačiau
Akmens sienų apdaila

Akmens sienų apdaila

Galima naudoti visas akmens plokštes, didesnėms erdvėms naudojamas granitas, marmuras.
Plačiau
Akmens fasado apdaila

Akmens fasado apdaila

Lietuvos klimato sąlygomis rekomenduojame naudoti granitą arba smiltainį.
Plačiau
Akmens skulptūros

Akmens skulptūros

Kai norisi išskirtinių akcentų jūsų interjerui.
Plačiau
Akmens mozaikos

Akmens mozaikos

Grindų ar sienų mozaikos gali suteikti jūsų erdvėms išskirtinumo.
Plačiau
Akmens plytelės

Akmens plytelės

Lauke rekomenduojame rinktis granito, o patalpose galima rinktis iš visų akmens rūšių.
Plačiau

Gaminių asortimentas

„Akmens šalis“ siūlo rinktis iš plataus įvairių akmens gaminių asortimento. Čia galite rasti marmuro, granito, onikso bei travertino produktų, kurie kokybiškai ir kruopščiai ruošiami, kad nenuviltų nė vieno mūsų kliento. Akmens gaminiai yra dažnai naudojama ir daugelio labai mėgstama interjero ar eksterjero detalė, todėl visada siekiame pasiūlyti kuo didesnę jų įvairovę, geriausiai kliento poreikius atitinkančius sprendimus, pasirūpinti norimų projektų įgyvendinimu. Tačiau svarbiausia – teisingai pasirinkti labiausiai tinkančius akmens gaminius.

Gaminių pasirinkimas

Akmens gaminius įprasta matyti naudojamus atliekant tiek vidaus, tiek lauko apdailą. Pastarieji pasižymi savybėmis, kurias vargiai pranoksta kokia kita medžiaga, todėl yra ir praktiškas, ir elegantiškas pasirinkimas. Daugiausiai simpatijų akmens gaminiai pelno dėl to, kad yra natūrali, tačiau estetiškai atrodanti žaliava – natūraliai susiformavę sluoksniai atrodo kaip raštai, ornamentai, todėl šie gaminiai tampa originalia namų ar kitų patalpų, fasado dekoracija. „Akmens šalies“ siūlomi akmens gaminiai yra tvirti ir atsparūs, tačiau kad atsiskleistų gerosios jų savybės, labai svarbu tinkamai pasirinkti, kur kokios rūšies gaminį naudoti ir, be abejonės, profesionaliai tai atlikti. Savo klientams visada patariame, kurį akmenį geriausia rinktis projektuojant virtuvės baldus, kurio savybės ir kokio tipo paviršiaus apdirbimo tinkamiausios montuoti lauke, kuris atspariausias karščiui ir puikiai tiks įrengiant židinį ir t.t. Pasirūpiname, kad mūsų klientai turėtų galimybę mėgautis aukščiausios kokybės aptarnavimu ir geriausiu rezultatu, todėl siūlome atlikti visus su akmens dirbiniais susijusius darbus, įgyvendinti projektus nuo pradžios iki pat pabaigos.

Projektų įgyvendinimas

„Akmens šalies“ komanda – tai patyrę ir savo darbą puikiai išmanantys specialistai, kurie visada pasirengę ne tik patarti ir padėti išsirinkti, tačiau ir pasirūpinti gaminių ruošimu bei montavimu. Kiekvieną mums patikėtą projektą deriname individualiai su klientu, aptariame net pačias smulkiausias detales, atvykstame ir išmatuojame erdves, kuriose turi būti montuojami dirbiniai. Kruopščiai ir atsakingai apdirbame akmenį, paruošiame reikalingas detales – tiksliai tiek, kiek reikia. Parenkame tinkamiausias montavimo žaliavas ir būdą, atvykstame ir pasirūpiname, kad akmens dirbinių montavimo darbai būtų atlikti kokybiškai, patariame, kaip reikėtų juos prižiūrėti, kad išlaikytų gerąsias savybes.