+370 686 08203
Susisiekite su mumis

Quarella

Kompanija Q.R.B.G. Srl jau daugiau nei 50 metų tobulina ‘‘Quarella‘‘ kvarco gamybos ciklą, siekdama pateikti rinkai aukščiausius kokybės standartus atitinkantį produktą – dirbtinio akmens plokštes, naudojamas stalviršių gamybai, sienų ir grindų apdailai.

  • Plokštės gaminamos iš natūralaus akmens, įvairaus stambumo granulių vakuuminio presavimo būdu, sujungiant jas polimerine derva.
  • Reikiamai spalvai ir struktūrai gauti naudojami įvairūs dažantys pigmentai ir priedai, tokie, kaip stiklas, stambesnės granulės. Gamybos procesas griežtai kontroliuojamas.
  • Quarella kvarco paviršiai ir stalviršiai gaminami įvairių tipų – poliruoti, matiniai.
  • Viena iš gamintojų vertybių yra aukščiausių aplinkosaugos standartų laikymasis, patikimumas, todėl plokščių savybės nesikeičia net po intensyvaus naudojimo. Dėl aukščiau išvardytų savybių, plokštės labai tinka virtuvės, vonios stalviršiams, sienų ir grindų dangai ir tarnaus daugelį metų.
Quarella
Užsisakyti

Quarella gaminiai

Akmens šalis puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.