+370 686 08203
Susisiekite su mumis

Caesarstone

„Caesarstone Ltd.“ gamina aukščiausios kokybės kvarcinius paviršius, kurie naudojami tiek gyvenamuosiuose, tiek komerciniuose projektuose kaip stalviršiai, praustuvai, sienų apmušalai, grindys ir kiti vidaus paviršiai.

  • Cezaristono (Caesarstone) paviršiai atitinka griežtus kompetencijos standartus nuo pradinio žaliavų įsigijimo iki galutinės kokybės kontrolės. Aukštos kvalifikacijos ir apmokyti darbuotojai užtikrina neprilygstamą pramonės kokybę šiandien.
  • Gamybos procesas prasideda griežtu visų gaunamų žaliavų patikrinimu. Jie sumaišomi santykiu iki ~ 90% natūralių kvarco užpildų su pigmentais ir polimerinėmis dervomis.
  • Cezaristono kvarco (Caesarstone) paviršiai ir stalviršiai gaminami naudojant labai automatizuotą, tačiau griežtai prižiūrimą procesą: mišinys suspaudžiamas esant aukštam slėgiui ir vibruojamas vakuume, po to kaitinamas.
  • Plokščių savybės nesikeičia net po intensyvaus naudojimo. Dėl aukščiau išvardytų savybių plokštės labai tinka virtuvės ir vonios stalviršiams ir tarnaus daugelį metų.
Caesarstone
Užsisakyti

Caesarstone gaminiai

Akmens šalis puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.