+370 686 08203
Susisiekite su mumis

Akmens židinių apdaila

Vidaus ir laiko židinių apdaila akmenimi. Drąsiai skambinkite, konsultuojame, aprodome turimus akmenis gyvai, prisitaikome prie Jūsų norų: +370 686 08203

Vidaus židiniai

Dažniausiai atliekama: granito apdaila, marmuro apdaila, travertino apdaila, onikso apdaila, klasikinė židinio apdaila.

Lauko židiniai

Dažniausiai atliekama: granito apdaila.

 

Kaip išsirinkti?

Pradėkite nuo to, koks stilius jums patinka. Jei klasikinis su raižiniais – rinkitės iš mūsų turimų klasikinių židinių asortimento. Jei norite kitokių matmenų ar kitokio stiliaus židinio – rinkitės individualų projektą. Mūsų klientai natūralaus akmens židinio apdailą labiausiasi vertina dėl to, jog kiekviena akmens plokštė yra unikali ir suteikia išskirtinumo Jūsų namams.

 

Montavimas

Židinio apdailos montavimą rekomenduojame palikti profesionalams. Nepriekaištingam montavimui reikalingi specialūs įrankiai, medžiagos ir žinios.

 

Ką įvertinti prieš gaminant?

Prieš gaminant būtinai apžiūrėkite akmens plokštę dienos šviesoje gyvai.

 

Kilo klausimų? Susisiekime!

Akmens židinių apdaila
Akmens židinių apdaila Akmens židinių apdaila Akmens židinių apdaila Akmens židinių apdaila Akmens židinių apdaila Akmens židinių apdaila Akmens židinių apdaila Akmens židinių apdaila Akmens židinių apdaila
Akmens šalis puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.