+370 686 08203
Susisiekite su mumis

Marmuro plytelės

Marmuro plytelės pasižymi visomis marmurui būdingomis savybėmis – yra nepaprasto grožio, elegantiškos ir gali būti plačiai naudojamos.
Pats marmuro akmuo yra uoliena, susidariusi kitų uolienų (klinties, kalkakmenio ar dolomito) kristalizacijos metu. Šio akmens susidarymo procesas, kaip ir daugelio kitų, vyko žemės gelmėse, kur veikiamas slėgio ir temperatūros jis įgijo ne tik išskirtinę išvaizdą, bet ir savybes.

Marmuro plytelių įvairovė

Natūraliai, be priemaišų, marmuro akmuo yra visiškai baltas, tačiau jo susidarymo metu reaguodamos įvairios uolienos suteikė šiam akmeniui įvairių atspalvių ir raštų, kurie tapo skiriamaisiais jo bruožais. Plati marmuro akmens tekstūros įvairovė lėmė ir gana gausų marmuro plytelių asortimentą. Tarp siūlomų produktų galima rasti įvairių atspalvių (nuo šviesiausių iki gana tamsių) ir skirtingais ornamentais susisluoksniavusių marmuro plytelių. Pastarieji, paprastai vadinami marmuro gyslomis, yra išskirtinis šių gaminių bruožas, atrodantis kaip ištisi tinklai. Marmuro plytelių gyslos susidarė akmens formavimosi metu, kuomet į šią uolieną skverbėsi įvairios priemaišos.

Marmuro plytelių panaudojimas

Marmuro plytelės žinomos ir naudojamos nuo pačių seniausių laikų. Dar senovėje jos buvo naudojamos statant šventyklas, kitus religinius pastatus, rūmus ar gaminant skulptūras. Mūsų dienomis marmuro plytelės laikomos vienu populiariausiu iš natūralių akmenų, naudojamu įgyvendinant įvairius interjero projektus. Marmuro plytelėmis paprastai dekoruojami laiptai, grindys, sienos, taip pat gaminama židinių apdaila. Marmuro plyteles puikiai tinka ir kitiems interjero elementams ruošti, gaminti: palanges, kolonas, stalviršius ir pan.

Marmuro plytelių paruošimas ir pritaikymas

Marmuro plyteles gaminamos iš akmens, kurio didžiausias kiekis randamas Pietų valstybėse: Italijos, Ispanijos, Portugalijos, Graikijos teritorijose. Taip pat nemažai jo aptinkama Brazilijoje bei Indijoje, tačiau tai nėra retenybė ir kitose pasaulio šalyse.

Marmuro plytelės, ruošiamos „Akmens šalies“ meistrų, visada atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, yra gaminamos tik iš patikrintos ir patikimos žaliavos, todėl klientus pasiekia visomis geriausiomis savybėmis pasižymintys produktai.

Be to, mūsų specialistai ne tik pasirūpina marmuro plytelių gamyba, tačiau patys gali ir įgyvendinti numatytus projektus: pasirūpinti reikiamu plytelių kiekiu, tiksliai išmatuoti erdves, kruopščiai atlikti darbus.