+370 686 08203
Susisiekite su mumis

Granito gaminiai

Granitas – puikiai žinomas ir visame pasaulyje vertinamas bei labai plačiai naudojamas akmuo, kurio išskirtinės savybės suteikia galimybę šią žaliavą naudoti tiek atliekant išorės apdailos darbus, tiek ir kuriant unikalų interjerą patalpų viduje. Granitas yra atsparus, tvirtas ir ilgaamžis, todėl šis sprendimas ne tik estetiškai ir prabangiai atrodo, tačiau ir tarnaus metų metus. Mūsų siūlomi granito gaminiai – tai visada kokybiškai paruošti, iki smulkiausių detalių apgalvoti ir apskaičiuoti projektai, kurie patenkina kiekvieno kliento poreikius. Visada galime pasiūlyti Jūsų norus geriausiai atitinkantį sprendimą, nes šių gaminių pasiūla – išties didžiulė.

Gausus granito gaminių asortimentas

„Akmens šalis“ jau ne vienerius metus savo klientams tiekia aukščiausius kokybės reikalavimus atitinkančius granito gaminius, kurių paruošimu rūpinamės mes patys, todėl Jūsų namus ar kitos paskirties patalpas pasiekia kruopščiai nugludintas akmuo ir visada tiksliai tokie gaminiai, kokių ir reikia.

Sukaupta patirtis ir lankstumas suteikia mums galimybę pasiūlyti iš tiesų platų granito gaminių asortimentą. Pagal kliento pageidavimus paruošti projektą ir pagaminti galime stalviršius, laiptus, palanges, židinių ar fasado apdailą, grindis bei daugelį kitų produktų. Išskirtinės šio akmens savybės užtikrina, kad jis puikiai tiks atlikti bet kurią iš šių funkcijų.

Išskirtinės granito gaminių savybės

Granitas yra tvirta magminė uoliena, kuri susidaro žemės gelmėse. Ten granitas veikiamas didžiulio slėgio ir temperatūros, dėl kurių ir įgauna labiausiai vertinamas savo savybes: tvirtumą bei atsparumą. Granitas yra atsparus kone bet kokiam poveikiui: jo neveikia nei šaltis, nei karštis. Tai aktualu renkantis granito apdailą tiek patalpų viduje, tiek išorėje. Atsparumas karščiui tampa viena pagrindinių priežasčių, lemiančių granito gaminių, kaip židinio apdailos populiarumą. O štai atsparumas šalčiui (taip pat drėgmei, vėjui ir panašiems veiksniams) – renkantis išorės, namo fasado apdailą.

Ne mažiau svarbios bei vertinamos ir kitos savybės: granito gaminių neįbrėši, jų nepažeidžia valymo priemonės, kadangi granito gana mažas dregmės įgeriamumas, į juos neįsigeria dažantys skysčiai (kava, raudonas vynas). Šios savybės tampa didžiuliais privalumais, jei granito gaminiai naudojami virtuvėje (kone dažniausiai iš šio akmens gaminami stalviršiai).