+370 686 08203
Susisiekite su mumis

Marmuro plytelės

Marmuro plytelės, ruošiamos „Akmens šalies“ meistrų, visada atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, yra gaminamos tik iš patikrintos ir patikimos žaliavos, todėl klientus pasiekia visomis geriausiomis savybėmis pasižymintys produktai. Be to, mūsų specialistai ne tik pasirūpina marmuro plytelių gamyba, tačiau patys gali ir įgyvendinti numatytus projektus: pasirūpinti reikiamu plytelių kiekiu, tiksliai išmatuoti erdves, kruopščiai atlikti darbus.

Marmurinių plytelių gamyba

Turime labai didelį marmuro pasirinkimą. Marmuro plyteles galime pagaminti pagal Jūsų pageidavimą, susisiekite kontaktais:

Paslaugos su marmuro plytelėmis

Marmuro plytelių pjovimas
Marmuro plytelių restauravimas
Marmuro plytelių montavimas

Marmuro rūšys

Marmuro raštai

Marmuro plytelių įvairovė

Marmuro plytelių panaudojimas

Marmuro plytelės žinomos ir naudojamos nuo pačių seniausių laikų. Dar senovėje jos buvo naudojamos statant šventyklas, kitus religinius pastatus, rūmus ar gaminant skulptūras. Mūsų dienomis marmuro plytelės laikomos vienu populiariausiu iš natūralių akmenų, naudojamu įgyvendinant įvairius interjero projektus. Marmuro plytelėmis paprastai dekoruojami:

Marmuro plyteles puikiai tinka ir kitiems interjero elementams ruošti, gaminti:

Marmuro plytelių paruošimas ir pritaikymas

Akmens šalis puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.